499

Albarello, sec. XVIII

Albarello, sec. XVIII

in maiolica alt. cm 21

Ciotola ansata, sec. XIX

In maiolica, diam. cm 22

€ 50 / 100
Stima

Albarello, sec. XVIII

in maiolica alt. cm 21

Ciotola ansata, sec. XIX

In maiolica, diam. cm 22